Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » O nas
A A A

O nas

Zespół "GET UP" powstał z inicjatywy muzyków mających na swoim koncie udział w profesjonalnych nagraniach płytowych (Sony, Universal, Anaconda). Formacja powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na  zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, co pozwala nam na umiejętny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprez, w zależności od jej charakteru, miejsca oraz uczestników. GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łaczacy doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za soba udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Orginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi siegać po szeroki repertar jednoczesnie zachowujac stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.
Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.


Zespół dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez typu:

  • koncerty (kluby muzyczne, festyny, plenery)
  • support (duże doświadczenie)
  • imprezy integracyjne (bankiety, imprezy firmowe, spotkania biznesowe)
  • przyjęcia weselne 

Zachęcamy  do przejrzenia wybranych clipów z naszych koncertów oraz  występu naszej wokalistki  Wioli Marcinkiewicz w programach   Must Be The Music i The Voise Of Poland.

To wyjątkowa okazja do zapoznania się z repertuarem oraz naszymi muzycznymi inspiracjami. Zespół muzyczny Get Up to gwarancja pełnego profesjonalizmu i żywej muzyki w najlepszym wydaniu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji na nasz temat, skontaktuj się z nami. 

Mamy świadomość, że przygotowanie każdego przedsięwzięcia wymaga kreatywności i dużego wysiłku organizacyjnego.
Chcielibyśmy aby nasze umiejętności i doświadczenie pomogły Państwu w realizacji tych planów
.
Zapraszamy do współpracy.
 

Jesteś zainteresowny współpracą eventową, bądź masz dla nas ciekawą propozycję? Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 695 439 324 - Marek
Start O Nas Oferta Media Repertuar Współpraca Księga Gości Kontakt
Copyright by GETUP - All rights reserved    Polityka Prywatności Cookies