Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Oferta » Oferta Eventowa
A A A

Oferta Eventowa

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę zespołu Get Up. Zajmujemy się oprawą muzyczną:

  • bankietów
  • imprez firmowych
  • spotkań biznesowych
  • przyjęć weselnych

W naszym repertuarze staramy się pokazać to co najciekawsze w muzyce rozrywkowej. Wykonujemy wiele znanych i ponadczasowych przebojów z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych, najnowszych produkcji muzycznych. W naszym programie znajdziecie szereg standardów popowych, soulowych, rockowych, perfekcyjnie wykonanych od strony wokalnej i instrumentalnej.


Zarówno w przypadku doboru repertuaru, jak i w kwestii poprowadzenia imprezy działamy w oparciu o własne doświadczenie oraz  uprzednie sugestie i preferencje Klienta.
Nasze atuty to: solidny warsztat muzyczny, dbałość o brzmienie, ciekawy repertuar, entuzjazm i odrobina dystansu do siebie i tego co robimy ;). W trosce o dobre kontakty z naszymi klientami, szczególnie poważnie podchodzimy do kwestii organizacyjnych i formalno-prawnych. Nasi klienci zawsze mogą liczyć, na rzetelną informację, otwartość i dobrą współpracę z naszej strony.

Get Up  gwarantuje:

 

- muzykę wykonywaną w pełni na żywo, w oryginalnych aranżacjach
- wysoki poziom wykonawczy i profesjonalne brzmienie
- szeroki i elastyczny repertuar, dostosowywany do preferencji klienta 
- obsługę konferansjerską z opcją dwujęzyczną
- indywidualne podejście do każdego występu
- nienaganną kulturę osobistą muzyków 
- otwartość na współpracę z klientem i gośćmi imprezy
- profesjonalne i niezawodne zaplecze sprzętowe

 

Występy  Get Up  aranżowane są w oparciu o bogaty repertuar własny i coverowy, obejmujący ponad 200 pozycji polskich i zagranicznych hitów muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce.  Dużym atutem zespołu jest elastyczność, która odzwierciedla się w wykonywaniu nawet najbardziej wymagających utworów oraz utrzymywaniu wiernego oryginałowi brzmienia. Dobór repertuaru dostosowywany jest do preferencji klienta, charakteru imprezy oraz atmosfery panującej na parkiecie.

 

Stąd każda impreza z udziałem zespołu  sta Get Up  staje się wyjątkowym wydarzeniem.

W przypadku każdej z tego typu imprez czas usługi ustalany jest indywidualnie. W trakcie występu zespół wykonuje 30 minutowe sety taneczne oddzielone 15-minutowymi przerwami. 

Ilość bloków muzycznych oraz czas ich trwania jest elastyczny, dopasowywany na bieżąco do sytuacji. W trakcie przerw istnieje możliwość odtwarzania w tle dyskretnych podkładów muzycznych lub energicznych utworów do tańca.

Oprócz oprawy muzycznej zapewnia się również stosowne poprowadzenie imprezy w języku polskim oraz angielskim

Get Up  dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym, dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia. System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę. W trakcie imprez zespół może korzystać z własnego systemu audiowizualnego (nagłośnienie, oświetlenie) lub oferowanego przez organizatora. W przypadku dużych imprez na specjalne życzenie klienta, zespół dysponuje dodatkowym nagłośnieniem i oświetleniem, którego koszt dolicza się do ceny usługi.

Szczegółowe informacje na temat repertuaru, oferty cenowej, sposobu prowadzenia imprezy prześlemy indywidualnie drogą mailowa.
Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do współpracy!!!

 

Jesteś zainteresowny współpracą eventową, bądź masz dla nas ciekawą propozycję? Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 695 439 324 - Marek
Start O Nas Oferta Media Repertuar Współpraca Księga Gości Kontakt
Copyright by GETUP - All rights reserved    Polityka Prywatności Cookies