Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » O nas » Muzycy
A A A

Muzycy

 Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Występował w Polsce i za granicą, w koncertach i programach TV z grupą INSIDE, m.in.: Festiwal Filmowy w Kazimierzu Dolnym oraz w Hamburgu - w ramach promocji płyty Pozytywne Wibracje (debiutancka płyta z 2008 r.). Współpracował z Jackiem Mazanecem (poezja śpiewana), czego owocem jest płyta "Ochota na zycie".

 

Perkusista, kompozytor, producent. Ukończył PSM II stopnia w klasie perkusji. Lider i założyciel grupy INSIDE. Występował w zespole Yavay oraz Taxi - laureatem festiwalu Mokotowska Jesień Muzyczna, z którym nagrał dwie płyty LP dla wytwórni Sony Music Polska. Z zespołami INSIDE i Taxi brał udział w wielu programach telewizyjnych stacji TVP, TVN, Polsat oraz PULS. Jako kompozytor i producent współpracował m.in. z Aliną Radziwanowską oraz Zbigniewem Filem - wokalistą popularnego programu "Jaka to melodia?". Obecnie zaangażowany w kilka projektów m.in. "Mozart kontra Sinatra".

 

Pasjonatka śpiewania, obdarzona sceniczna charyzmą i otwartością no nowe wyzwania artystyczne. Brała udział  w wielu programach talent show miedzy innymi Mam talent, X factor, Szansa na sukces, Must Be The Music, gdzie dwukrotnie dotarła do półfinałów. Występowała jako support na dużych scenach przed takimi artystami tak jak Łzy czy Grubson. Aktualnie pracuje własnym materiałem oraz bierze udział w licznych warsztatach wokalnych.

Zobacz występ w półfinale: Must Be The Music

 

 


 

Miłośnik brody, kawy i czapek. :) Ukończył Uniwersytet Śląski oraz PSM II stopnia w klasie fortepianu. Jest multiinstrumentalistą, pracuje jako realizator dżwięku. Brał udział w wielu projektach m.in.: z zespołem Sharpi Band - który występował w największych festiwalach reggae w Polsce, z zespołem "Za Pięć Dwunasta" i Jackiem Mazanecem nagrał dwie płyty oraz wystąpił na koncercie w Polskim Radiu Kraków.
Współpracował również z grupą muzyczną "Vernyhora", "East End", McSilk.

Jesteś zainteresowny współpracą eventową, bądź masz dla nas ciekawą propozycję? Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 695 439 324 - Marek
Start O Nas Oferta Media Repertuar Współpraca Księga Gości Kontakt
Copyright by GETUP - All rights reserved    Polityka Prywatności Cookies