Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Oferta » Koncertowa
A A A

Koncertowa

Oferta koncertowa GET UP adresowana jest zarówno do Klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Dlatego nasza oferta skierowana jest do takich podmiotów jak:

  • Agencje artystyczne
  • Firmy organizujące imprezy firmowe
  • Hotele o wysokim standardzie
  • Urzędy Miast i Gmin
  • Ośrodki kultury
  • Osoby prywatne

Koncerty Get Up aranżowane są w oparciu o bogaty materiał coverowy, obejmujący największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Oferta koncertowa GET UP może przybrać charakter tematyczny, utrzymany w klimacie: 

  •  pop, soul, smooth jazz
  •  rock, pop-rock

Czas trwania występu: ok 1,5h

Get Up dysponuje profesjonalnym sprzętem estradowym. Dotyczy to instrumentarium, jak i nagłośnienia oraz oświetlenia (zobacz: Rider).
System ten dostosowywany jest do wymogów konkretnej imprezy i sprawdza się zarówno w przypadku imprez mniejszych oraz tych organizowanych na większą skalę.

 

 

W trakcie imprez zespół może korzystać z własnego systemu audiowizualnego (nagłośnienie, oświetlenie) lub oferowanego przez Organizatora.
W przypadku dużych imprez na specjalne życzenie Klienta, zespół dysponuje dodatkowym nagłośnieniem i oświetleniem, którego koszt dolicza się do ceny usługi.  

 

Na każdym koncercie dajemy z siebie maksimum, dzięki czemu występy zmieniają się w niezwykłe show, które zapada w pamięć i niesie ze sobą mnóstwo frajdy, stając się pretekstem do fantastycznej zabawy.

 

Get Up to zespół na imprezę firmową, uroczystą galę lub przyjęcie weselne.

Koncertujemy już od wielu  lat  co pozwoliło zebrać nam mnóstwo cennych, niezwykle pozytywnych doświadczeń. Dzięki temu dzisiaj nasz zespół coverowy potrafi sprostać praktycznie każdemu muzycznemu wyzwaniu! 

Wiele lat występów na scenie pozwoliło również zyskać sympatię setek osób i firm, które nam zaufały i chętnie polecają nas innym.

Zapraszamy do obejrzenia clipów z naszych koncertów oraz występu Get Up z Orkiestrą Zdrojową Krynicy Zdroju.

Jesteś zainteresowny współpracą eventową, bądź masz dla nas ciekawą propozycję? Zapraszamy do kontaktu - Zadzwoń +48 695 439 324 - Marek
Start O Nas Oferta Media Repertuar Współpraca Księga Gości Kontakt
Copyright by GETUP - All rights reserved    Polityka Prywatności Cookies